Legowiska - Pracownia Krawiecka Anita

Przejdź do treści

Menu główne:

Legowiska

    Nasza firma specjalizuje się również w produkcji legowisk dla psiaków i kotków. Pozyskaliśmy masę zadowolonych klientów, zarówno dwu jak i czworonożnych;)
Nasze legowiska są dla tych co cenią sobie najwyższą jakość, komfort dla czworonożnego domownika i elegancki wygląd. Już od ponad roku nasze produkty można zakupić w wielu sklepach zoologicznych w naszym rejonie oraz na portalu allegro.pl.
    
Legowiska produkujemy z wodoodpornej tkaniny codura. Jest to tkanina obiciowa, a więc bardzo trwała i mocna. Do wypełnienia używamy mieszanki poliuretanowej (tzw sztuczny puch), która jest najlepszym dostępnym wypełnieniem poduszek.
    Legowisko nadaje się dla psów niszczących wszystkie posłania. Dla Państwa wygody kanapa jest całkowicie rozbieralna. Po rozpięciu suwaka jest możliwość wyjęcia wkładów lub wyciągnięciu poduchy - zależy od rodzaju, istnieje możliwość wyprania pokrowca w temperaturze 30 stopni.

Zapraszamy na stronę legowisk pod adresem  www.producent-legowisk.com.pl


    Nasze legowiska stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz komfort czteronożnego domownika. Posłania sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz (balkon, taras, kojec).


Zapraszamy do współpracy
!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego